kadın aktuel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kadın aktuel

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

FIRINDA LEVREK

3 posters
YazarMesaj
binbirçeşni
destek gurubu
destek gurubu

FIRINDA LEVREK Empty
MesajKonu: FIRINDA LEVREK   FIRINDA LEVREK Icon_minitimeÇarş. Nis. 22, 2009 11:55 am

Patatesler balıklardan süzülen suyu emiyor ve buda balığın ızgara şeklinde pişmesini sağlıyor.Biz çok sevdik,çok lezzetli oldu.Uzun zaman ya tavada çupra yada Çupra buğulama yapıyordum,artık bir müddet balık tarifim budur:)

Malzemeler;

4 adet levrek
3 diş sarımak
3 yemek kaşığı zeytinyağ
4-5 adet göre patates
kaşar peyniri
Yapılışı;

balıkları dövülmüş sarımsak ve zeytinyağı ile mümkünse dolabta 1 gece evvelden veya 3 saat marine edilir.
fırın 250 derece ısıtılır.yağlı kağıt veya alümiyum kağıt serilir.Patatesler halka kesilir ve tepsiye dizilir.Balıklara yetecek kadar yani balıklar dizildiğinde altı boş kalmamalı.
balıklar patateslerin üzerine dizilir.garnitür veya baska sebze konulmuyor ki buğulama gibi olmasın.Patatesler balıklardan süzülen suyu ve buharı emiyor.
Dilerseniz servise yakın kaşar serpebilirsiniz.
FIRINDA LEVREK DSCN3577
Aynur
moderatör
moderatör
Aynur

FIRINDA LEVREK Empty
MesajKonu: Geri: FIRINDA LEVREK   FIRINDA LEVREK Icon_minitimePerş. Nis. 30, 2009 8:55 am

resim çıkmamış göremedim ama eminimki çok lezzetli olmuştur ellerine sağlık canım
http://papatya68.blogcu.com
binbirçeşni
destek gurubu
destek gurubu

FIRINDA LEVREK Empty
MesajKonu: Geri: FIRINDA LEVREK   FIRINDA LEVREK Icon_minitimePerş. Nis. 30, 2009 10:33 pm

evet yapamamısım:(sagol aynurcum
Aynur
moderatör
moderatör
Aynur

FIRINDA LEVREK Empty
MesajKonu: Geri: FIRINDA LEVREK   FIRINDA LEVREK Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 11:03 am

bloğunda varsa ben ekleyeyim canım istersen tabi
http://papatya68.blogcu.com
Admin
Admin
Admin
Admin

FIRINDA LEVREK Empty
MesajKonu: Geri: FIRINDA LEVREK   FIRINDA LEVREK Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 1:01 pm

canım ellerine sağlık resmi getirdim

ekleyeceğin resmi basitçe anlatayım
resme tılayıp mavi hale getir sağtuş yap açılan yerde en altta özellikler var ona tıkla bir pencere açılacak o pencerede adres veya url diye birşey var o resmin adresi:onu kopyala şimdi foruma dön
msj ekleyeceğin yerde üstte yeşilimsi üzerine gidince resim yazan minicik bir kutu var ona tıkla açılan satıra kopyaladığın adresi yapıştır ve tamam de yazı yazacaksan yazıp göndere tıkla
resmin eklenmiş olacak
çok uzun gibi ama bir snlik birşey
kolay gelsin
http://kadinaktuel.eniyiforum.net
binbirçeşni
destek gurubu
destek gurubu

FIRINDA LEVREK Empty
MesajKonu: Geri: FIRINDA LEVREK   FIRINDA LEVREK Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 3:25 pm

çok teşekkürler arkadaslar..hafta sonu gırmedım nete bu yuzden mesajlarınızı bugun gordum..sımdı denyecegım baska bır atrıfle:)cok sagolun..

FIRINDA LEVREK
1 sayfadaki 1 sayfası